Vyberte stránku

Služby a ceník

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Tvořím moderní weby a e-shopy s redakčním systémem WordPress.

SEO OPTIMALIZACE

Získání přední pozice ve výsledcích vyhledávání zvyšuje šanci získání četnějších a zároveň cílených návštěvníků.

SPRÁVA STRÁNEK

Každý úspěšný web potřebuje pravidelnou aktualizaci, údržbu a zejména pak -neustálé přidávání  nového obsahu. Rádi Vám se správou pomůžeme.

OBSAH WEBU

Pomůžeme vám s přidáváním a aktualizací textového i grafického obsahu, případně také s pravidelnou publikací nových stránek či příspěvků

Od 10 000,- Kč

Tato varianta webu je vhodná pro menší firemní prezentací a obsahuje obvykle stručné základní informace o firmě, popis služeb a kontaktni udaje.

N

Vhodný pro živnostníky

N

Ideální pro menší firmy

N

Pěkná firemní vizitka

Od 40 000,- Kč

Za tuto cenu obdržíte web, který obsahuje všechny funkce základních stránek + rozšířené možnosti.

N

Řešení pro malé a střední firmy

N

Propagace produktů

N

Prezentace služeb

Služby

Technická správa webů

Základními pilíři správného chodu webu jsou funkčnost, bezpečnost a zálohování. Proto nabízíme balíček správcovských služeb o rozsahu do 12 hodin ročně. Toto je čas, který budeme v rámci předplacené technické správy věnovat řešení případných technických potíží (nikoli obsahových).

N

Zajištění kvalitního webhostingu a jeho správa

N

Správa domény

N

Průběžná kontrola dostupnosti webu

N

Monitoring přístupu vyhledávačů

Abyste byli vidět

SEO-Optimalizace obsahu webu

Pomůžeme vám být lépe vidět ve vyhledávačích. Vyladíme web podle předem vypracovaných analýz a naučíme vás, jak udělat maximum pro skvělou kondici stránek. SEO je totiž nejlevnější způsob, jak být dobře vidět ve vyhledávačích (Seznam, Google) a tím zvýšit návštěvnost webu, nebo e-shopu. Jedná se o zcela legální a vyhledávači doporučovaný způsob ovlivnění pozic ve výsledcích vyhledávání. SEO lze přeložit jako optimalizace pro vyhledávače. 

Optimalizujeme nové i staršíwebové stránky a internetové obchody. Našim cílem je, aby byly vaše webové stránky ve vyhledávačích co nejlépe vidět, ale také aby vám přinášely co největší užitek.

N

Sémanticky správně napsaný kód

N

Analýza statistik návštěvnosti

Vytvoříme vhodné marketingové řešení na míru každému klientovi. Najdeme a vytvoříme vhodné řešení jak pro drobného živnostníka,  tak i pro realitní kancelář, internetový obchod, hotel i restauraci (včetně rezervačního systému).

Společnost


Obchodní podmínky
Copyright
GBPR
Cookies

Kontakt

jaroslava.drabkova@gmail.com

+420 776 184 360

Vánková 897/13

Praha 8, 181 00