Vyberte stránku

O nás

Kdo jsme?

Jsme kreativní webové studio, které pomáhá svým klientům najít tu správnou cestu.  Budeme Vám naslouchat, známe odpovědi a jsme schopni nabídnout řešení, která budou originální, protože máme vlastní styl a mnohdy odvážné odpovědi.
Postupným vývojem jsme se obklopili partou profesionálů ze všech oborů tvorby webu, proto můžeme říci, že se zde citíme jako ryba ve vodě.
Naší silnou stránkou jsou odborníci na průmyslový i grafiký design, marketing a kreativu.
Chceme abyste věděli, že nás charakterizuje lidský přístup, zodpovědnost
a především to, že svou práci děláme srdcem. 

Svěřte nám starost o svou propagaci, postaráme se, aby Vás bylo vidět.

Jak bude vypadat naše spolupráce?

Budeme se snažit vypilovat Váš záměr k dokonalosti. Ukážu vám, že web i plugin může umět mnohem víc, než jste si původně představovali. A hlavně: uvidíte, že správu webu zvládli sami, nebude to nijak těžké.

Navážeme s Vámi dlouhodobou spolupráci a budeme projekt společně s Vámi rozvíjet.

Spolupracujeme i s dalšími profesionály napříč obory. Hledáte grafikapřekladatelefotografa? Na vašem webu budeme pracovat společně, protože nový web už dávno není hra pro jednoho.

Tvorba webových stránek

Webové stránky Vám připravíme na míru včetně grafiky a všech potřebných funkcí, na které si jen vzpomenete. Už žádné šablony a stránky podobné jako vejce vejci – naše webové stránky jsou jiné.

Webové stránky nejsou jen vizitka, která vysí někde na webu. Webové stránky jsou investice, která se má zhodnotit a vydělat. Přesně takové stránky vám vytvoříme.

On-line marketing

Cílem online marketingu je získat vysokou návštěvnost a poté i konverzi webových stránek, nebo internetového obchodu a to tak, že odkaz na Vaše webové stránky se bude zobrazovat na předních pozicích ve výsledcích vyhledávačů, na klíčové slova, která potřebujete.

Existují dva nejčastější a nejefektivnější způsoby online marketingu. První z nich je SEO (optimalizace pro vyhledávače), což je soubor technik, které usilují o získání návštěvnosti webu skrze neplacené výsledky vyhledávání. Webové stránky jsou vytvářeny a dále optimalizovány mj. tak, aby je vyhledávače na dotazy vyhledávajících umisťovaly co nejvýše.

Druhý způsob je PPC (placené kliknutí) – ve vyhledávačích se zobrazuje nejčastěji jako sponzorovaný textový odkaz. V obsahové síti jako textová, bannerová nebo video reklama. PPC (pay-per-click) program Seznamu se jmenuje Sklik a Googlu AdWords. PPC je termín zažitý pro celé inzertní programy.

.

Servis webových stránek

Výběrem naší firmy k realizci Vašeho webového projektu získáváte nejen standardního zhotovovitele webu, ale také partnera pro další dlouhodobou spolupráci. 
Naším klientům nabízíme pravidelný servis v rámci servisní smlouvy.

Mezi nejoblíbenější servisní programy patří DGS family.

V rámci této servisní služby zajišťujeme, aby byl Váš web v dobré kondici. Provádíme aktualizace a bezpečnostní záplaty. Komunikujeme a řešíme aktuální požadavky, které vycházejí z každodenní potřeby našich klientů.

Ing. Jaroslava Štěpánová

Ing. Jaroslava Štěpánová

CTO

Jsem Php, JavaScript, HTML, CSS vývojář.

Celý život mě baví řešit různé logické problémy, rébusy a hádanky. Programování mě proto zcela uchvátilo. Rychle jsem zjistila, jak mě programování naplňuje, a bylo mi jasné, že se mu musím věnovat naplno.

A jako každá žena i já miluji design.

Vytvoříme vhodné marketingové řešení na míru každému klientovi. Najdeme a vytvoříme vhodné řešení jak pro drobného živnostníka,  tak i pro realitní kancelář, internetový obchod, hotel i restauraci (včetně rezervačního systému).

Společnost


Obchodní podmínky
Copyright
GBPR
Cookies

Kontakt

jaroslava.drabkova@gmail.com

+420 776 184 360

Vánková 897/13

Praha 8, 181 00